Dés László koncert: Mi vagyunk a Grund!
Vendégek Básti Juli és Tóth Vera

A Dés. Évtizedek óta fogalom a magyar zenei életben. Musicalek, filmzenék, nagy slágerek és jazz lemezek sora fűződik a nevéhez. De az utóbbi években történt valami, ami teljesen megváltoztatta a róla kialakított képet. Kilépett a nyilvánosság elé a saját magának írt dalaival, leült a zongorához, és énekelni kezdte az új és a már régóta ismert számokat. Új lemezének vadonatúj dalaival, és új műsorral turnéra indult.
A koncert névadója nem véletlenül a „Mi vagyunk a Grund!”. A műsorban az új dalok mellett felcsendülnek Dés László musicaljeinek népszerű számai. A Pál utcai fiúk emblematikus dala a „Mi vagyunk a Grund!”. Persze nem maradnak el a nagy Dés slágerek sem, A vigyázz rám, Olyan szépek voltunk, Nagy utazás, Legyen úgy. Az estén hallhatjuk Dés virtuóz és lírai szaxofonjátékát is.
A koncerten fellép a kiváló színésznő, Básti Juli, akivel a múltban sokat dolgoztak már együtt. Kezdődött a Hallgass kicsit lemezzel 1987-ben, de a közelmúltban is koncerteztek a Férfi és Nő produkcióban. Fellép a műsorban Tóth Vera csodás hangú énekesnő, akivel egy Random Trip improvizációs zenei koncerten ismerkedtek össze, majd a Nagy utazás turnén utazták be az országot.
Helyszín:
Balatonfüred, Gyógy tér. (Szívkórház előtti tér)
JEGYÁRAK:
3.500 Ft- 6.000 Ft











