Programok/HelloBalaton/2020. Sep. 12 - 13.

Kowalsky meg a Vega, Rakonczai Imre, és a Wannabe Party búcsúztatja idén a Plázst | Szeptember 12-13.

Kowalsky meg a Vega, Rakonczai Imre, és a Wannabe Party búcsúztatja idén a Plázst | Szeptember 12-13.

A siófoki Plázs szeptember 12-én zárja idénre kapuit, azonban tesznek róla, hogy a búcsú emlékezetes maradjon: péntek este a Kowalsky meg a Vega játszik, míg másnap a nyár utolsó Rakonczai Piano estje után, reggelig tartó Wannabe party zárja a sort.

PlázsSiófok, Petőfi sétány 3.2020-09-122020-09-13

Kowalsky meg a Vega, Rakonczai Imre, és a Wannabe Party búcsúztatja idén a Plázst

A siófokiPlázs szeptember 12-én zárja idénre kapuit, azonban tesznek róla, hogy a búcsú emlékezetes maradjon: péntek este a Kowalsky meg a Vega játszik, míg másnap a nyár utolsó Rakonczai Piano estje után, reggelig tartó Wannabe party zárja a sort.

A siófoki Plázson még most is tart a nyár. Szerencsére nemcsak a programok tekintetében, hiszen az időjárásnak köszönhetően a Balaton még most is csobbanásra csábít, ahogy a fehér homokos parton is jól esik az év utolsó napfürdőit kiélvezni.



A záróhétvége is nagy durranásnak ígérkezik, hiszen pénteken a közönségkedvenc Kowalsky meg a Vega hozza el slágereit. A csapat augusztus elején jelentette meg legújabb, Tombold ki című klipjét, a dal szövege pedig nem is lehetne aktuálisabb 2020 tekintetében, így különösen jó lesz – a dal címére hagyatkozva – kitombolni magunkat a koncerten. A koncert előtt és után Dj Juhász Laci lesz a hangulat felelőse.

Másnap az egész nyáron sikeresen futó Rakonczai Piano esten táncolhatunk a parketten majd a 2020-as Plázs egyik kedvenc partyja, a Wannabe rángat el bennünket a 90-es évek legjobb és legkínosabb pillanataiba, hogy napfelkeltéig még utoljára kiélvezhessük egy igazi, Balaton-parti nyáréjszaka varázsát.

DJ OTI und die Freunde – DUPLA! | Siófok | 2026 augusztus 19-20.
/Siófok/party

DJ OTI 2026 augusztus 19-én visszatér barátaival a PLÁZS Siófok színpadára, hogy egy feledhetetlen buli keretében a 90-es és 2000 évekbe repítse vissza rajongóit. A nagy érdeklődésre való tekintettel idén DJ OTI duplázni fog, és augusztus 20-án lesz még egy buli Siófokon!

Tovább