November 30-án idén utoljára Dj a Szőlőben Paloznakon, a Homola Borteraszon! A finom falatokról ezúttal a Gastro Hack és a Gerilla Grill & Barbecue csapata gondoskodik.

Bár kint már hűvös a hangulat, deresek a szőlőtőkék, idén utoljára, november 30-án a teraszon hőgombák alatt lazulhatunk finom falatok, kiváló borok, és szuper zenék társaságában, gyönyörködve a terasz bámulatos balatoni panorámájában, hogy egy nagy adag pozitív lendülettel, izgalmas borokkal és felejthetetlen falatokkal induljunk neki a télnek.
A Food Truckot ezúttal Vajas Balázs – Gerilla Grill & BBQ – és Czinege Tamás – Gastro-Hack – veszik birtokba és egy füstös gasztro kalandozásra invitálnak mindenkit 12:00 órától. A zenei aláfestésről 14:00-19:00 óra között, Dj lleo gondoskodik, aki garantáltan megmozgat mindenkit.






