Programok/HelloBalaton/2019. November 02.

Búzalelke Streetfood – A földünkről eszünk | Kisapáti | November 2.

Búzalelke Streetfood – A földünkről eszünk | Kisapáti | November 2.

Búzalelke Streetfood – A földünkről eszünk Finom

BúzalelkeKisapáti Bem apó utca 112019-11-022019-11-02

Búzalelke Streetfood – A földünkről eszünk

Finom falatokkal és jó borokkal várja november 2-án 14 órától a Búzalelke pékség azokat, akik megkóstolnák a Szent György-hegyet és megismerkednének az ott élő és tevékenykedő gasztro szereplőkkel. A 7. street food összejövetel elsődleges célja az együttlét, és persze a hegy népszerűsítése, közösségének építése.

Kovács Beáta, a Búzalelke pékség alapítója és barátai maximum 100 éhes és szomjas szájra készülnek, a résztvevőket előétellel, kétféle főétellel és a tanúhegyek szőlőjéből készült borokkal kínálják. A rendezvény sorozat egyben egy verseny is. Az ételeket a vendégek fogják értékelni, és a legfinomabb étel készítőjéhez vándorol az Aranylapát!
A szabály ezúttal, hogy minden csak gyalog jöhet. Azaz, nem használnak majd olyan alapanyagot, amelyet nem tudnának gyalog beszerezni 1 nap alatt! Egy kivétel van, a só. Semmi más.



A sparheltek mellett ott lesz számos környékbeli gasztro hős, Cser Ádám, Földi Bálint, Gilvesy Robi, Szabó Tünde (Bajnóczy Pince), Török Csabi (2HA) és még sokan mások.

A rendezvényen maximum 100 főt tudnak fogadni, így ha biztos szeretnél bejutni, érdemes időben érkezni.
Az eseménynek nem célja a profitszerzés, de a fenntarthatósága miatt személyenként 4.000 Ft hozzájárulást kérnek a szervezők.

Helyszín:

Búzalelke – Kisapáti, Bem apó utca 11.

Időpont:

November 2., szombat 14:00

(fotó: Orbán Péter)