Programok/HelloBalaton/2025. March 14.

Margaret Island – Minden képzeletünk turné | Veszprém | 2025 március 14.

Margaret Island – Minden képzeletünk turné | Veszprém | 2025 március 14.

Különleges zenei utazásra invitál a Margaret Island együttes március 14-én Veszprémben. A zenekar alapítói a Minden képzeletünk turné keretében azt az alkotói játszóteret elevenítik meg, ahol Lábas Viki, Füstös Bálint és Törőcsik Kristóf az első szerzeményeiket írták. 

HangvillaVeszprém Brusznyai Árpád u. 2.2025-03-142025-03-14

Különleges zenei utazásra invitál a Margaret Island együttes március 14-én Veszprémben. A zenekar alapítói a Minden képzeletünk turné keretében azt az alkotói játszóteret elevenítik meg, ahol Lábas Viki, Füstös Bálint és Törőcsik Kristóf az első szerzeményeiket írták. 

Margaret Island Minden képzeletünk turné Veszprém 2025

A Margaret Island alkotói a „Minden képzeletünk” turnéval színpadra viszik az eddigi legbensőségesebb koncertsorozatukat: a rendhagyó zenei megoldásokkal teletűzdelt este során mind a színpadképpel, mind a kifejezetten erre a produkcióra megálmodott vizuális világgal azt az alkotói játszóteret eleveníti meg a csapat, ahol Lábas Viki, Füstös Bálint és Törőcsik Kristóf az első szerzeményeiket írták.



Közönségüket egészen közel engedik dalszerzői folyamataikhoz, és eddig nem hallott történetek is mesélnek majd egy-egy daluk születése kapcsán. Ráadásul olyan szokatlan zenei megoldásokat vonultatnak fel, illetve olyan hangszereket is kézbe fognak, amiket eddig még nem láthatott tőlük a közönségük.

Fellép:
Lábas Viki – ének, gitár
Füstös Bálint – gitár, zongora, vokál
Törőcsik Kristóf – basszusgitár, gitár, mandolin, vokál

Időpont: 2025 március 14., PÉNTEK 19:00

Jegyár: 9.900 – 11.900 Ft >>> Online jegyvásárlás a Jegy.hu oldalán

Hangvilla Veszprém
Veszprém, Brusznyai Árpád u. 2.
A Gyárkert Kultúrpark 2026-os programjai
/Veszprém/koncertsorozat

2026-ban ismét megnyílik a Gyárkert Kultúrpark Veszprémben, és elhozza a hazai könnyűzenei élet legnépszerűbb előadóit és legendáit, valamint nemetközi sztárokat a városba! A június közepétől szeptember elejéig tartó programsorozatban olyan előadók lépnek fel, mint a Halott Pénz, Beton.Hofi, Rúzsa Magdi, vagy az amerikai Thievery Corporation formáció.

Tovább