Újévi Gálakoncert Siófokon
Január 11-én 19:00 órától a Dunakeszi Szimfonikus Zenekar és énekes szólisták előadásában Újévi Gálakoncerten vehetünk részt Siófokon, a Kálmán Imre Kulturális Központban.

A Gálakoncerten a „Keringő-király”, Johann Strauss fülbemászó zenéjének színvonalas, szórakoztató kavalkádját hallhatjuk, amelyben a dal, a keringő, a gyorspolka váltják egymást, megadva az előadás sajátos hangulatát, ütemét.
A műsorból nem hiányozhatnak a világhírű musicalek – Az operaház fantomja, My Fair Lady, Mozart, Evita, Vámpírok bálja – feledhetetlen dallamai sem, így az este során egy színes szórakoztató program nyújt különleges élményt a közönségnek.
Fellépnek:
Énekes szólisták: Denk Viktória, Simon Boglárka, Szegő Adrienn, Csengeri Attila, Farkas Tamás, Jenei Gábor
Közreműködik: a Dunakeszi Szimfonikus Zenekar
Karmester: Farkas Pál
Időpont:
2020 január 11., 19:00
Jegyek:
Elővételben földszint: 3.600 Ft, erkély: 3.300 Ft








